EKİBİMİZ
Diş Hekimi Ahmet KUMRAL
 
Diş Hekimi Ahmet KUMRAL
Denizli Kale ilçesi doğumlu Ahmet KUMRAL, 1958’den beri 2.Ticari Yol’da "Kumral Manifatura" mağazasını işleten ailesinin yanında Lise tahsilini Denizli Lisesinde (Koca Mektep) tamamlamıştır. Ege Üniv. Diş. Hek. Fakültesi'nden mezun olduktan sonra ilk muayenehanesini Denizli Bayramyeri kavşağında hizmete açmıştır. 19 yıl sonra Doktorlar Caddesi/Saltak Caddesi kavşağındaki kendi muayenehanesine taşınan Ahmet KUMRAL, yaklaşık 15 yıl kadar da burada Denizli halkına hizmet vermiştir.

2019 yılından itibaren Kurşunlu camii karşısında hizmet veren EKOLDİŞ AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’nin (Diş Hastanesi) kurucu diş hekimi olmuştur. Biri kız üç çocuk babasıdır.

Ahmet KUMRAL, yaklaşık otuz yıllık meslek hayatı boyunca zevkle ve samimiyetle Denizli'li hemşerilerine hizmet vermekten mutlu olduğunu ifade etmektedir.


RANDEVU AL »
Diş Hekimi Bekir SAYGILI
 
Diş Hekimi Bekir SAYGILI
1966 Afyonkarahisar Kadımürsel Köyü doğumludur. İlkokul ve Lise eğitimini Kütahya da tamamlamış,1988 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin den mezun olmuştur. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde çalıştıktan sonra 1995 yılın da Denizli Acıpayam Devlet Hastanesin de 2001-2005 yılların da Başhekim Diş Hekimi olarak çalışmaya devam etmiş, 2006 yılın da Denizli Ağız Diş Sağlığı Hastanesini kurup 2015 yılına kadar Başhekim olarak çalışmış ve 2017 yılında emekli olmuştur. Özel Ekoldiş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin kuruluşundan bu yana bizimle birlikte aktif olarak hastalarına hizmet vermekte olup, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

RANDEVU AL »
Diş Hekimi Beyza TARĞIL
 
Diş Hekimi Beyza TARĞIL
1995 Denizli doğumlu Beyza TARĞIL; lise öğrenimini 2014 yılında Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesin de tamamladıktan sonra aynı yıl İzmir Ege Üniveristesi Diş Hekimliği Fakültesine başlamış ve 2019 yılında mezun olmuştur. Özel Ekoldiş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde aktif olarak hizmet vermektedir.

RANDEVU AL »
Diş Hekimi Huzeyfe CAN
 
Diş Hekimi Huzeyfe CAN
1996 Denizli doğumludur. Lise öğrenimini 2013 yılında Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesin de tamamladıktan sonra aynı yıl Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine başlamış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Özel Ekoldiş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin kuruluşundan bu yana bizimle birlikte aktif olarak çalışmaktadır.

RANDEVU AL »
Diş Hekimi Kübra GENÇ
 
Diş Hekimi Kübra GENÇ
1995 Denizli doğumludur. Lise öğrenimi' ni 2013 yılında Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesin de tamamladıktan sonra aynı yıl Antalya Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine başlamış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Özel Ekoldiş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin kuruluşundan bu yana bizimle birlikte aktif olarak çalışmaktadır.

RANDEVU AL »
Diş Hekimi Ecenur TUZCU
 
Diş Hekimi Ecenur TUZCU
Diş Hekimi Ali Burak BOZKURT
 
Diş Hekimi Ali Burak BOZKURT
Genel Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Sabri ÖZASLAN
 
Genel Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Sabri ÖZASLAN
Yrd.Doç.Dr.Sabri ÖZASLAN 1973 yılında Denizli'de doğmuştur. 1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş, 2005 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon İhtisası'nı tamamlamıştır.

Semra ARACA
Halkla İlişkiler
Funda BÜTÜN
Danışma
Feriştah TOKTAŞ
Hemşire
Saide ÇALIŞKAN
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri
Gül ÖZEN
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri
Nermin SAĞYOL
Anestezi Teknikeri
Huriye GÜNGÖR
Hekim Asistanı
Elif KIZILHAN
Hekim Asistanı

Ayşe YALÇINKAYA
Yardımcı Personel
Selma ÇETİN
Yardımcı Personel
Kanal Tedavisi
Implant Tedavisi
Zirkonyum Kaplama
Diş Beyazlatma
Protez
Ortodonti
Periodontoloji
Pedodonti
Ağız Kokusu
Koruyucu Uygulamalar
Ağız ve Çene Cerrahisi
Radyoloji
Denizli Diş Hekimi
Denizli İmplant
ANASAYFA TEDAVİLER EKİBİMİZ EKOLDİŞ TV KURUMSAL BİZE ULAŞIN
Telefonlar:
0258 265 55 22
0552 265 55 22
Adres:
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:27 Merkezefendi / DENİZLİ
E-posta:
bilgi@ekoldis.com
     
www.ekoldis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Ekoldiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nden izin alınmadan kullanılamaz.
Mega Dijital 2018